Доктор юридичних наук з досвідом дослідницької діяльності у сфері правового регулювання енергетики - традиційна енергетика, альтернативна енергетика, енергоефективність, енергосервіс, видобуток енергоресурсів, тарифна та екологічна політика тощо (2001-2017).
Має досвід експертної діяльності з питань газового, вугільного ринків та сфери житлово-комунальних послуг у рамках судових експертиз (справа Конституційного Суду України про припинення угоди про розподіл продукції з «Венко интернешнл лимитед» та справи господарських судів щодо припинення/відновлення енергопостачання, розрахунків між облгазами та НАК «Нафтогаз», розрахунків між бюджетом та підприємствами теплокомуненерго (2005-2017). На договірних засадах брала участь у підготовці експертних консультацій з питань ціноутворення на вугільну продукцію та відшкодування збитків суб’єктам господарювання.
Має досвід підготовки та експертизі законопроектів із зазначеної тематики (2009-2017), зокрема, «Про угоди про розподіл продукції», «Про житлово-комунальні послуги», «Про електроенергетику», «Про енергозбереження», «Про нафту і газ», Гірничого Закону, Кодексу України про надра, «Про житлово-комунальні послуги».
Залучалася до підготовки концепції регіональних енергетичних стратегій для старопромислових регіонів Донецької та Луганської областей (2015), а також розробки методології визначення розміру збитків від неправомірного використання ресурсів надр на неконтрольованих територіях України (2016).
Є автором більш 100 публікацій, у т.ч. з проблем розвитку енергетичного законодавства. Маю досвід участі у міжнародних дослідницьких проектах з порівняльного енергетичного права (спільно з Вільним університетом Берліна, 2010-2011); з питань децентралізації (спільно із Фондом Фрідріха Еберта (2017), а також з проблематики адаптації внутрішньо переміщених осіб (проект Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень» (2019).
Досвід роботи
Професор кафедри права та правоохоронної діяльності Державного університету «Житомирська політехніка» (Житомир, березень 2018 – по теперішній час).
Сфера відповідальності – забезпечення навчального процесу з господарсько-правових дисциплін та природоресурсного права.
Завідувач відділу нормативно-проектної роботи ТОВ «Баядера Логістик» (Київ, вересень-грудень 2017 р.).
Сфера відповідальності – участь у погоджувальній групі із розробки нової редакції Закону України «Про вино та виноробну продукцію», а також підзаконних нормативно-правових актів з питань виробництва алкогольної продукції.
Завідувач відділу господарсько-правового забезпечення економічної безпеки держави
Інститут економіко-правових досліджень НАН України (Kиїв,
(листопад 1999 – вересень 2017 р.)
Сфера відповідальності - керівництво науково-дослідницькою роботою у сфері господарського права, співпраця з іншими дослідницькими організаціями, державними, регіональними та місцевими органами влади, компаніями.
2009-2012 - Інститут економіко-правових досліджень НАН України
Доктор юридичних наук за спеціальністю 12.00.04 «Господарське право; господарсько-процесуальне право»
Тема дисертації «Правове забезпечення енергозбереження»
1999-2002 - Інститут економіко-правових досліджень НАН України
Кандидат юридичних наук за спеціальністю 12.00.04 «Господарське право; господарсько-процесуальне право»
Тема дисертації «Правове регулювання цін та ціноутворення»